Filtreeri postitusi

Kuidas jõuda parima kujunduslahenduseni?

Üks ja sama asi võib erinevate inimeste peas olla kujutatud väga erinevalt. Kui ma ütlen “õun”, siis mõni kujutab endale ette punast ja mahlast, teine rohelist ja nässakat, kolmas kuivatatud õunakrõpsu ja neljas võibolla üldse Apple toodangut. See, kuidas inimene asju näeb ja ette kujutab, sõltub korraga väga paljudest teguritest ning tulemust on peaaegu võimatu ette ennustada.
Loe lisaks

Viis olulist kujunduspõhimõtet

Kujunduses on mõned olulised põhimõtted, mida tasub ise kujundusi luues või nendega töötades meeles pidada ning järgida. Nii võid üsna kindel olla, et sinu kujundus jääb inimestele silma ning täidab oma eesmärki. Järgnevas blogipostituses toome neist põhimõtetest välja viis olulisemat.
Loe lisaks

Miks kasutada infograafikuid?

Inimeste kiire eluviis ning vähenenud keskendumisvõime teevad ka ettevõtete jaoks kliendi tähelepanu võitmise aina keerukamas. Kas teadsid, et inimese keskmine keskendumisvõime on 8 sekundit, mis on omakorda 4 sekundit vähem kui 20 aastat tagasi? Mida rohkem on meie ümber infot, seda raskem on keskenduda ühele asjale. Keskendumist ja info omandamist aitab aga lihtsustada infograafik. Infograafik on teksti ja statistika esitamine kujundatud viisil ning seega suurepärane võimalus anda lihtsalt ja kiiresti edasi palju informatsiooni.
Loe lisaks

Kust leida pilte?

Ilmselt on kõik veebilehti haldavad või kujundusi loovad inimesed põrkunud vähemalt korra küsimusega, kust leida pilte? See on aegumatu probleem, sest isegi siis, kui ettevõtte jaoks on koos professionaalse fotograafiga tehtud hulk turundusfotosid, tundub ikkagi, et neid on alati vähe ning just see pilt, mida parasjagu vaja, on puudu.
Loe lisaks

Arhiiv